29 vjeçarja lind foshnjën në shtëpi, pas disa minutash e hedh në koshin e plehrave, kamerat filmojnë gjithçka - LexoLajme
Bota

29 vjeçarja lind foshnjën në shtëpi, pas disa minutash e hedh në koshin e plehrave, kamerat filmojnë gjithçka

Ky është momenti rrëqethës kur një nënë braktis foshnjën e porsalindur në kontejnerin e mbeturinave në Tajlandë.

Gruaja 29-vjeçe e identifikuar si Waraporn kishte sjellë në jetë foshnjën në apartamentin e saj në Samut Prakan, por menjëherë kishte vendosur që ta braktisë

Kamerat e sigurisë e kanë filmuar atë duke ndalur motoçikletën në skaj të rrugës, për ta braktisur në kontejnerin e mbeturinave foshnjën e porsalindur.

E sikur kjo të mos mjaftonte, gjithë këtë ngjarje të tmerr shme po e vëzhgonte nga afër djali i saj i madh që ishte me të.

Por, edhe pse një kalimtar rasti ishte afër, ai nuk e kishte vërejtur foshnjën në një qese të plastikës. Megjithatë kishte qëndruar për disa orë në temperatura të larta.

E personi që e kishte gjetur e kishte dërguar me urgjencë në spital, ku pas tretmanit është konstatuar se nuk ka pësuar ndonjë lëndim.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close