Aksident fatal me motor uji, vd.es tragjikisht futbollisti shqiptar - LexoLajme
Sport

Aksident fatal me motor uji, vd.es tragjikisht futbollisti shqiptar

Një lajm tr agjik ka prekur sot futbollin shqiptar teksa mësohet se ka humbur jetën në moshën 31-vjeçare, futbollisti Arbër Aliu.

Mbrojtësi që mbylli sezonin me skuadrën e Erzenit ka tr onditur mbarë opinionin sportiv.

Si shkak i një aksidenti me motorr uji, 31-vjeçari s’ka arritur të mbijetojë. Polumbarët kanë nisur kërkimet për trupin e tij në liqen.

Një ngjarje që vjen në një moment kur të gjithë të fokusuar te merkato e verës dhe klubi shijakas po punonte intensivisht për t’u përforcuar. Kujtojmë që Aliu ka luajtur më parë për Partizanin, por edhe Skënderbeut.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close