E dhimbshme! Momenti kur gruaja e Izet Demaj shpërthen me lotë në ceremoninë lamtumirëse (Foto) - LexoLajme
Lajme

E dhimbshme! Momenti kur gruaja e Izet Demaj shpërthen me lotë në ceremoninë lamtumirëse (Foto)

E dhimbshme: Momenti kur gruaja e Izet Demaj shpërthen me lotë në ceremoninë lamtumirëse

Me nderime shtetërore e të shtëna, i është dhënë lamtumira e fundit policit Izet Demaj.

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Izet Demaj, u varros sot në varrezat e dëshmorëve në Koshare.

Vdekja e tij ka prekur të gjithë, sidomos familjarët, në cermoninë e varrimit, të pranishëm ishin edhe bashkëshortja dhe 2 vajzat e tij, të cilët shihen të mërzitur.

Më poshtë ua sjellim fotografinë kur bashkëshortja e Izet Demajt, shpërthen me lotë./veqshqip/Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close