E fundit: Pas lëndimi të rëndë ja cilat ndeshje i humb Lionel Messi - LexoLajme
Sport

E fundit: Pas lëndimi të rëndë ja cilat ndeshje i humb Lionel Messi

E fundit: Pas lëndimi të rëndë ja cilat ndeshje i humb Lionel Messi.

Messi ka pësuar një lëndim në bërryl që e ka detyruar të lëshoj fushën në ndeshjën ndaj Sevillas.

Raportet e fundit nga gazetat spanjolle thonë se Messi me siguri do të mungoj ndaj Interit, në ndeshjën që zhvilloheet pas dy ditë, ndërsa dyshime ka edhe për prezencën e tij në fundjavë ndaj Real Madridit.

“Përshtypjet e para të mjekëve nuk ishin aq pozitive. Sipas tyre flitet për mungesë rreth 10 deri në 15 ditë pushim” , shkruan Sport.es

Messi la “Camp Nou-n” për të shkuar në një qendër spitalore për të kryer testet përkatëse mjekësore.

Është hera e parë që Messi zëvendësohet në pjesën e parë të një loje në të cilën ai fillon si startues. /IndeksOnline/

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close