E fundit: Përfundon eurovisioni , ja kush është fituesi - LexoLajme
Roze

E fundit: Përfundon eurovisioni , ja kush është fituesi

Holanda merr trofeun e madh të Eurovision-it, njofton Klan Kosova.

Këngëtari Duncan Laurence me këngën “Arcade” është radhitur i pari nga votuesit europianë duke marrë 492 pikë.

Vendin e dytë e ka fituar Italia duke marrë  465 pikë, ndërsa të tretin Rusia me 369 me pikë.

Shqipëria është radhitur e 18-ta.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close