Engjellusha Salihu - Inat - LexoLajme
Roze

Engjellusha Salihu – Inat

Engji publikon projektin e saj më të ri.

Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Engjëllusha Salihu sapo ka publikuar projektin e saj “Inat”.

Engjëllusha për një periudhë të shkurtër kohore arriti të bëhet një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close