Fjalët pikëlluese të fejuarit të mësueses 24-vjeçare që v.diq dje - LexoLajme
Lajme

Fjalët pikëlluese të fejuarit të mësueses 24-vjeçare që v.diq dje

I fejuari i mësueses 24-vjeçe nga Mitrovica, Lindita Preteni që dje ndërroi jetë tra gjikisht ka shkruar përmes Facebook’ut për vd.ekj.en e saj, raporton Gazeta Express.

Përmes një fotografie që ka publikuar në Facebook me 24-vjeçaren, Kushtrim Salihu ka shkruar pak fjalë për ngjarjen tragjike.

Përmes rrjeteve sociale kanë shkruar për të ndjerën ndërkaq, miq, kolegë e familjarë.

Lindita Preteni ka vd.ek.ur mbrëmjen mes të dielës dhe të hënës gjatë kohës sa ishte në gjumë, ndërkaq, dje iu është dhënë lamtumira e fundit.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close