Gold AG ft. Kastriot Tusha - Ushtria e Kosovës - LexoLajme
Roze

Gold AG ft. Kastriot Tusha – Ushtria e Kosovës

Gold AG vjen në bashkpunim me Kastriot Tushen me këngën që i kushtohet Ushtrisë së Kosovës.

“Ushtria e Kosovës” titullohet kënga e re, me tekst nga Arian Agushi , Muzika: Alban Furtuna & Arian Agushi dhe video M-Production.

 

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close