Gold AG – Merhaba - LexoLajme
Roze

Gold AG – Merhaba

Është publikuar projekti më i ri nga reperi Gold AG, kënga mban titullin “Merhaba”.

I njohur për projekte të cilat rikthehen në hite për kohë rekord pritet që edhe kjo këngë të gëzoj shumë sukses duke kapur shifra enorme në YouTube.

Ky projekt  i cili është realizuar në Stamboll vjen në bashkëpunim me produksionin  shumë të suksesshëm MPRODUCTION.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close