Gold AG po vjen me super hit ... (Pamje ekskluzive) - LexoLajme
Roze

Gold AG po vjen me super hit … (Pamje ekskluzive)

Gold AG së shpejti vjen me këngë të re.

Gold AG po finalizon këngën e re, të cilën kësaj radhe e sjell në duet me një artiste.

Është fjala për Anxhela Peristerin, ku reperi Gold AG e ka konfirmuar duetin përmes një postimi në Instagram me mbishkrimin “COMING SOON ❤️❤️❤️❤️ Gold AG ft Anxhela Peristeri”.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close