Gold AG së bashku me Elvis Naçin, ua uron muajin e Ramazanit me fjalë më të bukura - LexoLajme
Roze

Gold AG së bashku me Elvis Naçin, ua uron muajin e Ramazanit me fjalë më të bukura

Reperi i njohur Gold AG është një emër mjaft i përfolur në media.

Shpesh, temë e mediave bëhen këngët e tij, teksa në sy ka rënë gjithmonë edhe fakti se është mysliman i devotshëm shkruan veqshqip info.

Si i tillë, ai agjëron edhe gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, ai ka bërë një urim për ndjekësit e tij në rrjetet sociale, duke iu dëshiruar të gjithëve agjërim të lehtë

Ai ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram, të realizuar në prani të hoxhës nga Shqipëria Elvis Naçi.

 

View this post on Instagram

 

Urime prej zemre shqiptarë ku do që jeni ❤️ @elvisnaci

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close