I riu nga Kukësi që zgjodhi nënën si shoqëruese për Mbrëmjen e Maturës - LexoLajme
Lajme

I riu nga Kukësi që zgjodhi nënën si shoqëruese për Mbrëmjen e Maturës

Një i ri nga Kukësi ka zgjedhur ta festojë krejt ndryshe mbrëmjen e Maturës.

Si shoqëruese për mbrëmjen më të rëndësishme ai zgjodhi nënën e tij.

Kuksiani parakaloi në tapetin e kuq teksa i kishte futur krahun nënës.

Fotot bënë xhiron e rrjeteve sociale.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close