Kështu e këndon ‘Taramelja’ këngën e Gold AG dhe Shyhrete Behlulit (Video) - LexoLajme
Roze

Kështu e këndon ‘Taramelja’ këngën e Gold AG dhe Shyhrete Behlulit (Video)

Reperi Gold AG ka postuar në rrjetin social “Instagram” një video mjaftë të embël , ku shihet Xheisoni Bafti duke e kënduar këngën “Vëlla e motër” të Gold AG dhe Shyherete Behlulit .

Ky është postimi I plotë nga Gold AG

Xheison më ka përshëndet me këngën që e ka qejf ❤️ Unë i them se e kam shumë xhan dhe është fëmija i vetëm që më len para tv ?? Mezi pres me t’taku ma i miri

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close