Kosovari nga Prizreni humb jetën në Hungari, duke qenë live në telefon (Kujdes pamje të rënda) - LexoLajme
Lajme

Kosovari nga Prizreni humb jetën në Hungari, duke qenë live në telefon (Kujdes pamje të rënda)

Një kosovar nga Prizreni ka humbur jetën mbrëmjen e së hënës, si pasojë e një aksidenti trafiku në Hungari

Vik.ti.ma në momentin e aksidentit ishte në shpejtësi të madhe. E shpejtësia në të cilën ishte duke vozitur ia ka pamundësuar ta ndalojë makinën.

Mësohet se viktima është Beg Morina nga Hasi i Prizrenit, i cili ka humbur jetën në vend, ndërsa dy pasagjerë kanë mbetur të pla.go.sur në këtë aksident./Express/

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close