Labi - Faleminderit për ditet e mira - LexoLajme
Roze

Labi – Faleminderit për ditet e mira

Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi sapo ka publikuar këngën e tij më të re e cila mban titullin “Faleminderit për ditët e mira”.

Labi ka treguar se ka vendosur që ta titullojë kështu këngën e re, kjo pasi pas çdo ndarje përmenden vetëm gjërat e këqija.

Këtë tekst e kam bërë për arsye se zakonisht si në ndarje, si në çdo gjë të jetës, në fund i përmendim vetëm ato të këqijat, apo gabimet, por ama gjithnjë duhet të kujtojmë se nëse i marrin ditët me i numru, më shumë dhurojmë dashuri se sa të këqija. Prandaj, unë të këqijat nuk i kujtoj, por vetëm ato të mirat. Pra ‘Faleminderit që mi dhurove ditët e mira’ “, ka shkruar Labi në një postim në InstaStory.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close