Lajmi i fundit: Fillon të bie edhe bora në Kosovë - LexoLajme
Lajme

Lajmi i fundit: Fillon të bie edhe bora në Kosovë

Në mediat e vendit tonë ka qarkulluar një lajm se në Bosnjë është duke rënë borë njëjtë sikurse në kohën e dimrit.

E njëjta gjë po ndodhë edhe në Kosovë.

Tani për tani në Rugovë të Pejës kanë filluar reshjet e mëdha të borës, ku densiteti i tyre sa vjen e shtohet.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close