Lajmi i fundit: Theret me th.ikë një 16 vjeçar (Video) - LexoLajme
Lajme

Lajmi i fundit: Theret me th.ikë një 16 vjeçar (Video)

Një 16 vjeçar është the.rur me th.ikë, pas një përleshje mes disa të rinjve që ka ndodhur rreth një orë më parë në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza”. Lajmin e ka konfirmuar për “Gazeta Blic” zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës Florie Ahmeti.“Rreth orës 22:30 kemi pranuar një informatë për një rast të th.erjes me th.ikë. Rasti ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë ku dhoshet se një person (mashkull) 16 vjeç, ka pasur lëndime nga ar.ma e ftohtë (th.ike)”, ka thënë Ahmeti.

Sipas saj, i lënduari tashmë është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.Tutje, Ahmeti ka njoftuar se policia është duke punuar në identifikimin dhe arr.estimin e personve që dyshohet se kanë qenë të përfshirë në rast.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close