Mazreku para meçit me djalin e Arkanit: Ia kam dhënë besën që s’kam me ju korit - LexoLajme
Sport

Mazreku para meçit me djalin e Arkanit: Ia kam dhënë besën që s’kam me ju korit

Boksieri kosovar, Petrit Mazreku ka folur për meçin e tij kundër djalit të kri.minelit serb, Arkanit, Velko Rezhnjatovic.

Ai ka thënë, në Frontal, se e ka prit me kënaqësi ftesën e tij dhe se ai ka punuar shumë që ai ta mund atë.

“E pres më shumë kënaqësi. Kur e kam marrë atë ftesë me u rr.eh me të, e kam prit me kënaqësi”, ka thënë ai.

Sipas tij, ai do të luf.tojë për fitore.

“Unë shkoj nga vetja. Jam nga fshati Sllup që ka 10 dëshmorë dhe disa të zhdukur të vr.arë. Unë kur të hy dhe për këtë meç do të hy 200 për qind. Aq shumë kam me u përgatit saqë nuk do të lë asgjë mangut. Ia kam dhënë besën të gjithë atyre në Deçan që nuk kam me i korit”.

Ai ka fol edhe për takimin me Ramush Haradinaj derisa ka folur edhe për tatuazhet e tij me Skenderbeun por edhe me shqiponjën.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close