Mbyllet raundi i dhjetë, mësoni kush ishte më i mirë - LexoLajme
Sport

Mbyllet raundi i dhjetë, mësoni kush ishte më i mirë

Robin KrasniqiKa përfunduar para pak çastesh edhe raundi i dhjetë i sfidës Krasniqi-Haertel.Ky raund ishte thuajse i barabartë, me të dy bokserët që tentonin të plasonin goditje herë pas here, shkruan GazetaBlic.Pritet një meç i zjarrtë në dy raundet e fundit, derisa ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Pas pak fillon edhe raundi i 11-të, njëherit i parafundit.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close