Meda zbulon pak nga super -kënga e tij më e re “Sillet” - LexoLajme
Roze

Meda zbulon pak nga super -kënga e tij më e re “Sillet”

“Sillet”, së shpejti nga Meda.

Këngëtari shumë i dashur , Meda ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që pritet të publikohet së shpejti shkruan veqshqip info.

“Sillet, së shpejti”, është përshkrimi që ia ka vënë një video të publikuar në “Facebook”.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close