Milot Rashica bën gjestin e madh, dhuron kaq para për shërimin e një fëmije - LexoLajme
Sport

Milot Rashica bën gjestin e madh, dhuron kaq para për shërimin e një fëmije

Milot Rashica ka bërë një gjest të madh, duke dhuruar shumë parash për shërimin e një fëmije.

Këngëtari Labinot Tahiri ka marrë iniciativë për t’i ndihmuar një fëmije të sëmurë për t’i grumbulluar paratë për operim, derisa atë e ka ndihmuar edhe ylli i Kombëtares së Kosovës.Ylli i Kosovës dhe Werder Bremenit, ka ndihmuar me 500 euro.

Përmes një postimi në Instagram, Labinot Tahiri ka bërë të ditur se për rastin e vogëlushit, Harun, futbollisti Milot Rashica ka dhuruar këtë shumë të parave.“Faleminderit Rashica! Si gjithmone i gatshëm për të ndihmuar!

Harunit ia dhuroji shumën 500 euro.

Respekt

Vazhdojme sebashku!

Labi”, ka shkruar ai në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit Rashica! Si gjithmone i gatshëm për të ndihmuar! Harunit ia dhuroji shumën 500 euro. Respekt Vazhdojme sebashku! Labi

A post shared by Labinot Tahiri🕊🌹🕊 (@labinottahiriofficial) on

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close