Mimoza Shkodra 'grusht të rëndë' Seldit: Në zemer të desha, nuk të fal sepse ti ... - LexoLajme
Roze

Mimoza Shkodra ‘grusht të rëndë’ Seldit: Në zemer të desha, nuk të fal sepse ti …

Mimoza Shkodra ‘grusht të rëndë’ Seldit: Në zemer të desha, nuk të fal sepse ti …

Mimoza Shkodra ka publikuar së fundmi klipin e saj të ri me titull “Mu ma le fajin”.

Kjo këngë është cilësuar nga mediat si përkushtim për ish-të dashurin e saj Seldin, me të cilin janë ndarë pak kohë më parë.

Të shumta ishain edhe komentet e fansave, të cilët janë të bindur se Mimoza ja ka kushtuar këtë këngë Seldit.

Jo nuk ta fal, prej teje mësova nuk jemi perfekt. Sa shumë kujtime t’i kthejmë në dhimbje, sot e pranoj se nuk ishim të njëjtë. Mu ma le fajin, sa gabime tek ty gjeta e prapë zemër të desha.”

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close