Momenti kur djaloshi me ngjyrë emocionohet kur e takon reperin Mozzik (Video) - LexoLajme
Roze

Momenti kur djaloshi me ngjyrë emocionohet kur e takon reperin Mozzik (Video)

Reperi Mozzik, i cili aktualisht po jeton në Zvicër ku dhe po zhvillon karrierën e tij muzikore ka bërë një gjest mjaftë emocional shkruan veqshqip info.

Reperi ka ndalur veturën dhe ka surprizuar fansin e tij me ngjyrë, ku ka biseduar me të, aty vërehet se si fansi emocionohet  gjatë bisedës me reperin Mozzik./veqshqip info/

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close