Momenti kur qëllohet polici Izet Demaj nga plaçkitësi , pamje ekskluzive - LexoLajme
Lajme

Momenti kur qëllohet polici Izet Demaj nga plaçkitësi , pamje ekskluzive

Momenti kur qëllohet polici Izet Demaj nga plaçkitësi , Kujdes pamje

Izet Demaj është polici nga Istogu i cili nuk arriti t’i mbijetojë plagëve të marra, pas një shkëmbimi me ar*e zjarri me një plaçkitës në qytetin e Istogut, bëjnë të ditur burime të Indeksonline nga Spitali Rajonal i Pejës.

Indeksonline ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close