Nikollë Nikprelaj në zi – humb personin më të dashur - LexoLajme
Roze

Nikollë Nikprelaj në zi – humb personin më të dashur

Dita e sotme është ditë shumë e dhimbshme për këngëtarin e mirënjohur, Nikollë Nikprelaj.

Babai i tij ka ndërruar jetë, dhe këtë lajm e ka konfirmuar vetë artisti në rrjetet sociale.

Ai përmes një postimi të lëshuar në faqen e tij, shprehu të gjithë dhimbjen dhe mërzinë që është duke ndjerë sot.

Postimi i tij ishte ky: “Të nderuar miq, kolegë, të afërm etj. Babai im u nda nga jeta në moshën 92 vjeçare. Ngushllimet i pranojmë në funeralin “Malësia” në Tuz të ejten prej orës 17-22 dhe të premten prej 10-14. Pushoftë në paqe.” /Kosovarja/

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close