Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla - LexoLajme
Sport

Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla

Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla.

Derbi i xhiros së nëntë në La Liga padyshim që do të jetë ai mes Barcelonës dhe Sevillë.

Të dy skuadrat luajnë për fitore, passi në rast të tre pikëve, secila do të siguronte lidershipin e tabelës.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të ndeshjës, e cila fillon në ora 20:40. /IndeksOnline/

Sevilla

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close