Rahovec: Vërshimet “rrë mbejnë” një person (VIDEO) - LexoLajme
Lajme

Rahovec: Vërshimet “rrë mbejnë” një person (VIDEO)

Reshjet e shiut kanë bërë që shumë qytete të Kosovës të vërshohen nga uji sot.

Zakonisht njëra prej komunave që preket më së shumti nga vërshimet është ajo e Rahovecit, e këto reshje po janë mjaft të rrezikshme edhe për qytetarët, njofton Klan Kosova.

Në këtë video të publikuar në Facebook shihet se si “rrëmbehet” një person nga uji.

Kujtojmë se reshjet e shiut do të vazhdojnë deri në fund të javës.

Te lokali im Rahovec Vershimet katastrofale, mer dhe njerzë!

Posted by Labinot Rexha Noti on Monday, June 17, 2019

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close