Rezultati i faqes zyrtare të Eurosong po i ‘çmend’ të gjithë, kryeson Jonida Maliqi - LexoLajme
Roze

Rezultati i faqes zyrtare të Eurosong po i ‘çmend’ të gjithë, kryeson Jonida Maliqi

Jonida Maliqi po përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, ajo këndoi e dyta me radhë në natën finale të Eurosong, ku këngëtarja dhuroj performans mbreslënëse.

Pas 26 performancave nga 26 shtete, tashmë pritet përfunndimi i të gjithë konkurentëve për të parë se kush do të jetë fituesi.

Mirëpo në një sondazh LIVE që po realizohet prej 7 orësh nga portali zytar i Eurovizionit, Jonida Maliqi kryeson që do të thotë se sipas fansave është pretendentja për të fituar.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close