Rrahje masive mes nxënësve në Prishtinë publikohet video - LexoLajme
Lajme

Rrahje masive mes nxënësve në Prishtinë publikohet video

Sipas  informacioneve të para, në rrahje kanë marrë pjesë më shumë se  disa persona, mes të cilëve shumica kanë qenë nxënës. Grupet janë rrahur me shqelma dhe grushte.

Përleshja ka ndodhur në afërsinë e shkollës “Sami Frashëri” si pasojë e përleshjes ka ardhur deri te shkelja e rendit dhe qetësisë publike në afërsinë e shkollës.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close