Shokuese, gjendet i vd ekur sportisti i njohur - LexoLajme
Sport

Shokuese, gjendet i vd ekur sportisti i njohur

Portieri i hendbollit, Zvonimir Cmarko (40-vjeçar) është gjetur i vd ekur në shtëpinë e tij nën qytetin kroat, Koprivica. Cmarko ka qenë portier shumëvjeçar i KH Koprivica.

Lajmi konfirmohet nga mediat kroate.

Media kroate bëjnë të ditur se sportisti i pafat, sipas të gjitha gjasave, ka ndërruar jetë si pasojë e su lmit në zemër, gjë e cila do të vërtetohet pas obduksionit.

Ky lajm e ka shokuar opinionin sportiv në Kroaci. /Zëri info

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close