Shyhrete Behluli & Engjellusha - Vallja e nuses - LexoLajme
Roze

Shyhrete Behluli & Engjellusha – Vallja e nuses

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sapo ka publikuar bashkëpunimin me vajzën e saj, Engjëllusha Salihun.

“Vallja e nuses” titullohet kënga e re e cila është plot ritëm. Nënë e bijë këtë projekt e kanë sjellë pikërisht tani kur edhe kemi hyrë në sezonën e dasmave shkruan 21media. Ashtu si çdo herë ato duken shumë bukur në klip dhe janë kujdesur deri në detajin e fundit për këtë gjë.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close