Skedina e ekspertit: Ja cilat ndeshje mund t’ju bëjnë me para - LexoLajme
Sport

Skedina e ekspertit: Ja cilat ndeshje mund t’ju bëjnë me para

Skedina e ekspertit: Ja cilat ndeshje mund t’ju bëjnë me para.

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen disa ndeshje. Kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

PS: Në baste assgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close