Skuadra e Werderit me fjalët më të mira për Kosovën – Rashica i jashtëzakonshëm - LexoLajme
Sport

Skuadra e Werderit me fjalët më të mira për Kosovën – Rashica i jashtëzakonshëm

Kombëtarja e Kosovës arriti që të shënoi fitore historike, duke e mposhtur skuadrën e Bullgarisë 2:3 në stadiumin “Nacionalen Stadion Vasil Levski (Sofia)”.

Rashica, Muriqi dhe Rashani shënuan për Kosovën, kështu arritën që t’i paketojnë tre pikë të plota, shkruan GazetaBlic.Ndërkaq nga përformanca e numrit 7’të të ‘Dardanëve’ – mbeten të befasuar edhe skuadra Gjermane Werder.

Ja postimi i plotë i skuadrës së Werderit:“Kush tjetër ?! Pas vetëm 14 minutash @milotrashica shënoi 1-0 kundër Bullgarisë!”

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close