Sot u jepet lamtumira e fundit dy të rinjve që humbën jetën në aksident, lanë pas foshnjen 6-muajshe - LexoLajme
Lajme

Sot u jepet lamtumira e fundit dy të rinjve që humbën jetën në aksident, lanë pas foshnjen 6-muajshe

Disa ditë më parë një çift shqiptar nga Maqedonia e Veriut, humbi jetën në një aksident në Itali, ndersa shpëtoi foshnja e tyre 6 muajshe.

Burrë e grua do të përcillen ditën e sotme në banesën e fundit.

Dy të rinjtë pësuan aksident të rëndë disa ditë më parë, teksa po ktheheshin në Francë ku edhe jetonin.

Tragj edia ndodhi rreth orës 03.00 të mëngjesit, rreth gjashtë ditë më parë, në autostradën Piaçenca-Turin, në rajonin Pavia, në Itali.

24 vjeçarët, Ebubekër Sulejmani nga Haraçina e Shkupit dhe bashkëshortja e tij Egzona Maksuti nga Kumanova, lanë pas vetes një foshnje rreth 6 muajshe, që fatmirësisht i shpëtoi aksidentit.

Varrimi i tyre do të bëhet sot, në varrezat e Kamenikut, bënë të ditur familjarët./a.k/noa al/

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close