Tr.onditet bota e muzikës, v.des në aksident reperi i njohur, pak para se të dilte në skenë - LexoLajme
Roze

Tr.onditet bota e muzikës, v.des në aksident reperi i njohur, pak para se të dilte në skenë

Tron ditet bota muzikore, pas lajmit për vd ek jen e reperit, i njohur si Tre Da Kid.

Mediat britanike raportojnë se ai është aksidentuar për v de kje me makinën e tij, vetëm pak orë para koncertit që do të mbante.

Edward Montre, 32 vjeç, baba i një djali, u gjet pa jetë në automjet, ndërsa ende nuk dihet detaje lidhur me ngjarjen, por policia po vijon hetimet.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close