Tragjike: Mb ytet edhe një pushuese në detin e Shqipërisë - LexoLajme
Lajme

Tragjike: Mb ytet edhe një pushuese në detin e Shqipërisë

Mb ytet një pushuese në Plazhin e Vjetër në qytetin e Vlorës.

Kanë qenë pushuesit e tjerë ata që kanë hyrë në det për t’i dhënë ndihmën e parë.

Gruaja e identifikuar si Shota Baci, pavarësisht ndihmës, nuk ka mundur të mbijetojë.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia. Teksa pritet që trupi i pajetë i 70-vjeçares t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të zbuluar shkaqet e vd ek jes.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close