Tragjike: Turisti,humb jetën në Durrës sapo futet në det - LexoLajme
Lajme

Tragjike: Turisti,humb jetën në Durrës sapo futet në det

Humb jeten sapo futet ne detin e Durresit nje 49-vjecar. Policia ben me dije se behet fjale per shtetasin me inicialet S.A., 49 vjeç, banues ne Gjermani.

Sipas te dhenave te para mesohet se “ai është futur në det dhe ka gjetur vde kjen, dyshohet arrest kardiak”.

Durrës/Informacion Paraprak

Më datë 01.07.2019, rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vde kjen, dyshohet ar rest kardiak.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close