Voton Edi Rama – Shikoni veshjen e tij qesharake - LexoLajme
Lajme

Voton Edi Rama – Shikoni veshjen e tij qesharake

Kryeministri Edi Rama is shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama ka shkuar të hedhë votën e tij në qendrën e votimit në Surrel. Ai është shfaqur me një veshje aspak të zakontë.

Ai mban veshur xaketë dhe një palë pantallona të shkurtra dhe çorape të ngritura afër gjurit. Gjithashtu e dhe bashkëshortja e tij ka befasur me veshjen aspak zyrtare.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close