Wilder vs Breazeale – Ja kur fillon meçi dhe ku mund ta shihni - LexoLajme
Sport

Wilder vs Breazeale – Ja kur fillon meçi dhe ku mund ta shihni

Wilder vs Breazeale – Ja kur fillon meçi dhe ku mund ta shihni

Meçi i shumëpritur nga adhuruesit e boksit, Deontay Wilder – Dominic Breazeale, do të zhvillohet sot në mëngjes.

Amerikani, i cili mban titullin e kampionit të ËBC, do të zbres në qytetin e New York, për ta mbrojtur rripin e tij, në përballjen me Breazeale.

‘Bomberi i bronztë’ i cili numëron 40 fitore, 0 humbje dhe 1 barazim, shihet si favoriti që të dal fitues edhe sonte

Dueli mes dy gjigantëve pritet që të fillojë rreth orës 03:00 , sipas kohës sonë, shkruan lajmi net.

Televizionet shqiptare nuk do ta shfaqin këtë duel, por ne ju sjellim një link në të cilin mund ta ndiqni duelin.  Këtu

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close