Xherdan Shaqiri me asistim fantastik– shikoni çfarë goli ka shënuar Mohamed Salah - LexoLajme
Sport

Xherdan Shaqiri me asistim fantastik– shikoni çfarë goli ka shënuar Mohamed Salah

Xherdan Shaqiri me asistim fantastik– shikoni çfarë goli ka shënuar Mohamed Salah.

Mohamed Salah ka shënuar për epërsinë e Liverpoolit ndaj Huddersfield Town, pas një asistimi të Xherdan Shaqirit.Shaqiri realizoi në minutën e 24′ të takimit, pas një asistimi të bukur nga Shaqiri, përcjell Insporti

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top

Duke vazhduar ta përdorni portalin tonë, ju pranoni përdorimin e "Cookies". Për më shumë

Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cokies” në potalin tonë që do e rregullon eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë edhe përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.

Close